Helista ja küsi lisainformatsiooni

+372 5170813
info (ät) retek.ee

Kes ja miks?

Hoonete ehitus hakkas mind huvitama alates aastast 2007 kui asusin õppima Tallinna Tehnikakõrgkooli. Neli aastat hiljem lõpetasin Tallinna Tehnikaülikooli tööstus- ja tsiviilehituse magistriõppe. Alates sellest ajast olen ennast lisaks arendanud erialaste koolitustega nii Eestis kui välismaal, et saada juurde lisakogemusi. 

Alates aastast 2012 olen ehitustegevusega juba igapäevaselt tegelenud. Olen ise ehitanud hooneid olles ehitusplatsil objektinsenerina kui ka projekteerija ning tellija rollis. Selline kogemus on andnud võimaluse näha hoone elukaart palju pikemas perspektiivis ning seeläbi näha probleeme juba ennetavalt. 

Miks ma seda teen? Ehitus hakkas mind huvitama juba enne kõrgkooli minemist kuna nii isa kui vanaisa on olnud insenerid ja tõenäoliselt see andis väikese tõuke eriala valiku suunas. Erialaselt üritan ennast pidevalt arendada ning juurde õppida kuna ehitustehnoloogia areneb ning koos sellega peab ennast pidevalt kursis hoima. 

Projektid

0 +
Erinevad projektid
0
Aastat kogemust
0
Ehitatud hooneid

Aastate jooksul on olnud võimalus teostada erinevaid projekte ning seeläbi olen näinud ehitusprotsessi erinevate külgede alt. Seda siis omaniku, ehitaja ja omanikujärelevalve pilgu läbi.

Omanikujärelevalve on töö, mida teen hea meelega, sest kliendile on oluline saada enda tellitud töö parima kvaliteediga. Ehitustegevus peab toimima kindlate tehnoloogiliste etappide järgi. Kui igapäevaselt ehitustegevusega kursis ei ole siis on lihtsad ja kulukad pisivead kerged tulema. Tegemist ei pea olema pahatahtlikusega vaid piisab lihtsalt teadmatusest kuidas töid teostada.

Üheksa korda mõõda ja üks korda lõika.

Ehita üks kord ja nii nagu vaja!